+90 212 347 94 02

Ana sayfa > Bilgi Merkezi > Hosting - Genel > hosting servisi almak istiyorum nasıl alabilirim ?


hosting servisi almak istiyorum nasıl alabilirim ?
Bir hosting alabilmek için öncelikle kafanızda bir alan adı belirlemeniz gerekmekte. Alan adı hosting hesabınızın bağlanacağı ve hostinginize attığınız dosyaların görüneceği adrestir. Örneğin; Siteadi.com

Alan adımızı belirledikten sonra üst menüde bulunan hosting sekmesine geliyoruz. Bu sekmede İhtiyaçlarımız doğrultusunda Bireysel, kurumsal, kolay site, wordpress, joomla ve vip butonlarından birini seçiyoruz. Seçtiğimiz başlıklığın üzerine tıkladıktan Sonra yeni bir sayfa açılacaktır. Bu bölümden size yetecek bir hosting paketi seçin ve satın ala tıklayın.

Ardından size hangi domaini kullanmak istediğinizi soracaktır. Eğer yeni bir domain kaydedip kullanmak istiyorsanız "Yeni bir alan adı tescil etmek istiyorum." kutucuğunu işaretleyin ve istediğiniz domaini yazın. Başka bir firmada domaininiz varsa ve bunu bizim firmamıza transfer etmek istiyorsanız "Alan adımı size transfer edeceğim." sekmesine tıklayın ve domaininizi yazın. Elinizde bir domain varsa Alan adım mevcut sadece web hosting hizmeti alacağım" kutucuğunu seçin ve domainizi yazın. Bu işlemimizide tamamladıktan sonra "Sonraki butonuna basın ve ödemenizi yapın. Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Sık kullanılanlara ekle Sık kullanılanlara ekle    Bu dökümanı yazdır Bu dökümanı yazdır

Ayrıca oku..
Disk alanı nedir ? (Görüntülenme: 6494)
Özel IP adresi sağlıyor musunuz? (Görüntülenme: 2566)
Aylık trafik nedir ? (Görüntülenme: 5329)